4 dni merytorycznych dyskusji, ponad 1000 odwiedzających z 60 krajów i wiele nowych rowerowych doświadczeń – za nami Velo-city, które w tym roku odbyło się w Gdańsku.
PSNM jako partner wydarzenia zabrało głos w jednym z kluczowych obszarów dotyczących dalszego rozwoju branży rowerowej i drzemiącego w niej potencjału. Agata Wiśniewska-Mazur, Zastępczyni Dyrektora Rozwoju Organizacji, moderowała panel dotyczący potencjału gospodarczego związanego m.in. z lokalną produkcją rowerów czy rozwojem logistyki rowerowej. Sprawdziliśmy jak kraje członkowskie UE wykorzystują rower w swoich krajowych planach w dziedzinie energii i klimatu
Rozwój ruchu rowerowego będzie również ważną kwestią, którą szczegółowo omówimy podczas Kongresu Nowej Mobilności 2025, w ramach ścieżki Urban Innovation.


![PSNM_DWF_6[7] PSNM_DWF_6[7]](https://psnm.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/PSNM_DWF_67-rp6jxbvhg8242q9jhnjwt93ky9ekxtqjvf37bxif10.jpg)

